17
Balandis
2023
|
13:04
Europe/Amsterdam

Living Places Copenhagen

Living Places Copenhagen - UNESCO - UIA Pasaulio Architektūros Sostinės 2023 partneris

UNESCO - UIA Pasaulio architektūros sostinė 2023 m. oficialiai atidaroma, o Kopenhaga visus metus rengs jaudinančius renginius, parodas ir diskusijas architektūros bei tvaraus miesto plėtros temomis. Su bendru pasakojimu "Copenhagen in Common", Pasaulio Architektūros Sostinė 2023, aptars bendrus miesto iššūkius, tokius kaip istorija, gamta, kasdienis gyvenimas ir tai, kaip architektūra gali paremti tvaresnę ateitį mūsų miestuose.

Living Places Copenhagen yra išdidus partnerių projektas, sukurtas bendradarbiaujant su VELUX, EFFECT, MOE ir Enemærke & Petersen, kuris bus atidarytas 2023 m. pavasarį.

"  „Living Places Copenhagen” pasiūlys diskusijų ir veiklų programą, skirtą paskatinti svarbų pokalbį apie pastatų vaidmenį sinergijoje tarp būsto ir visuomenės ",

sako Lone Feifer, VELUX tvarių pastatų direktorius.

Septynių prototipų – penkių atvirų paviljonų ir dviejų baigtų pilno masto namų – paroda verčia pamąstyti, kaip šiandien statome, ir meta iššūkį statybų pramonei kurti atsakingus ir atsinaujinančius sprendimus, naudingus ir žmonėms, ir planetai. Pagrindinė mintis yra naujas tvarus požiūris į naujų namų statybą, kuris vienodai naudingas ir mums, žmonėms, ir mūsų planetai. Pastatas yra pirmasis pavyzdys, kuris turi CO2 pėdsaką, 3 kartus žemesnį už dabartinį standartą ir aukščiausios klasės patalpų klimatą.

Žiūrėti daugiau apie Living Places Copenhagen

download
„Boilerplate“ kodas

Transformuojame erdves nuo 1941 m. Daugiau nei 80 metų VELUX padeda žmonėms įsivaizduoti ir transformuoti erdves, naudojant dienos šviesą ir gryną orą per stogą. Mūsų produktų programoje yra stogo langai ir plokščio stogo langai, dekoratyvios užuolaidėlės, apsaugos nuo saulės gaminiai ir žaliuzės, taip pat montavimo ir išmaniųjų namų sprendimai. Kurdami šviesesnes, sveikesnes, tvaresnes vietas gyventi, dirbti, mokytis ir žaisti, sudarome geresnes sąlygas kasdieniam žmonių gyvenimui visame pasaulyje. Dirbame visame pasaulyje – parduodame ir gaminame daugiau nei 40 šalių ir turime apie 11 500 darbuotojų visame pasaulyje. VELUX Grupė priklauso VKR Holding A/S, ribotos atsakomybės bendrovei, kuri visiškai priklauso ne pelno, labdaros fondams (THE VELUX FOUNDATIONS) ir šeimai.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.velux.com.